ZASADYFreebies’y robię dla was więc śmiało pobierajcie i korzystajcie, ale pamiętajcie o zasadach.

Przy tworzeniu Frebbies korzystam z darmowych i kupionych przeze mnie grafik oraz czcionek ale poświęcam mój czas choćby na wyszukanie, oczyszczenie i przygotowanie ich dla Ciebie. Szanujmy nawzajem naszą pracę  ;)1. Wszystkie Freebies są tylko do użytku NIEKOMERCYJNEGO. Tzn. możesz je pobrać wydrukować i użyć w pracy. Możesz tą pracę potem sprzedać. Nie mam nic przeciwko dopóki praca jest robiona ręcznie. (scrapbooking, cardmaking, decoupage itp.)

2.  Nie zgadzam się na jakiekolwiek komercyjne ( i nie wymienione w pkt. 1 ) wykorzystanie moich prac. Jeżeli chcesz wykorzystać moje prace ( takimi jakie są bądź po obróbce graficznej) lub ich część ( w tym także niektóre teksty) do produkcji papierów, dodatków grafik lub w jakimkolwiek innym celu nie wymienionym w pkt. 1 skontaktuj się najpierw ze mną : olga.heldwein@gmail.comJeżeli użyjesz  Freebies w swojej pracy będzie mi bardzo miło jak podlinkujesz do mnie i/lub dasz znać ( z chęcią zobaczę je w użyciu) , ale nie jest to konieczne.

1. You can download them and use them in your works as printed elements or as a digi.
2. All files are for personal use only. You can’t sell or reproduce them as they are but feel free to use them in you scrapbooking projects (even those for sell).
3. You cannot change them in any graphic program
If you use them it would be wonderful if you send me a link or photo of your work ( olga.heldwein@gmail.com ) . I would love to see it !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

:)