DWLC

Kochani w zeszłym roku we Wrocławiu było cudownie wiec w tym roku spotkamy się ponownie.
Mam do zaoferowania dwa warsztaty . Oba to zabawa z mediami i moimi ulubionymi materiałami ze Scrap and Art oraz 13 Arts którzy są w tym roku sponsorami. Będziecie mieli szanse pobrudzić się na całego , wypróbować i porównać różne media i kilka fajnych technik.
temat: Feel like Vintage

prowadząca: Olga Heldwein – Piekielna Owca

opis:   Mixed mediowy warsztat na którym przygotujemy prace w stylu Vintage. Będzie to blejtramik z przestrzenną kompozycją. Będziemy używać kwiatów i dodatków  i mediów Prima marketing  oraz  13 arts, Uczestnicy przynoszą zdjęcie do 7,5x 10, ale lepiej mniejsze a nawet kilka mniejszych - CZARNO BIAŁE pędzelek, nożyk i mate.  Kto posiada zestaw do tuszowania ( blending tool plus distress) też przynosi na swój wyłączny użytek.

Pokażę kilka technik postarzania będziemy bawić się z kompozycją i tłem pracować z maskami . Jeśli chcielibyście się pobrudzić w starociowym stylu to idealne warsztaty dla was .

cena: 75 zł
zapisy: olga.heldwein@gmail.com
wolnych miejsc: 16

temat: Prima Forever

prowadząca: Olga Heldwein – Piekielna Owca

opis:   Zapraszam na warsztat mixed media, na którym przygotujemy obrazek w ramce będziemy bazować na materiałach Prima Marketing (kwiaty, dodatki). Uczestnicy przynoszą ze sobą zdjęcia CZARNO BIAŁE w rozmiarze do 7,5x10 cm, pędzelek , nożyk do ciecia i mate do pracy.

Pokaże jak przygotować fajne tło i przestrzenną kompozycję. Bardzo kobiecy warsztat z dużą ilością kwiatków i dodatków i fajnym łatwym w wykonaniu mediowym tłem. pokaże jak szybko łatwo i przyjemnie stworzyć od podstaw spójną mediową prace, wytłumaczę jak dobierać materiały budować kompozycję. Jeśli kochacie kwiaty i dodatki Prima i chcecie dowiedzieć się jak połączyć je z odrobiną mediowania zapraszam serdecznie

cena: 75 zł
zapisy: olga.heldwein@gmail.com
wolnych miejsc: 16

Olga Heldwein

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

1 komentarz:

:)