CRAFTSHOW


Craftshow był super !!! Podczepiłam się jak zwykle  pod stoisko Scrap and Art.  I  Ciężko mi było kręcić sie przy tych stojakach uginajacych się od dziurkaczy kwiatów i dobra wszelkiego bez wykupienia połowy ;)

 Zaczęłam Craftshow od Warsztatów z super zdolnymi babeczkami . Pracowałysmy głównie na materiałach prima i mediach 13 ARTS.

Były tez pokazy smashowania i Make & Take z masą Marthy S. Przyciągneły sporo osób co mnei bardzo ucieszyło. Atmosfera była rewelacyjna mimo zmęczenia gadałyśmy plotkowąłysmy i lepiłyśmy odciski


Był tez czas na wygłupy, uściski pamiątkowe zdjęcia. Bardzo się twórczo naładowałam i bardzo pozytywnie zapadła mi impreza w serce. Dziękuję wszystkim którzy znaleźli dla mnie chwilke w szczególności dziewczynom z warsztatów za wspaniale i twórczo spedzony czas. Część załapała się na pamiętkowe foto w tym najmłodszy warsztatowicz którego na zdjęciu trzymam ja ( HA!!) :)

 

Olga Heldwein

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

5 komentarzy:

 1. mam nadzieje następnym razem załapać się na warsztaty !

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja bym się tam chyba zajęczała z zachwytu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. zazdroszczę tego spotkania na pewno było świetnie

  OdpowiedzUsuń
 4. ah zazdroszczę :) dla mnie za daleko było :( 8h w pociągu w jedną stronę... ale świetne zdjęcia, dzięki za ten fragment :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Olu dziękuję za bardzo udane, kreatywne zajęcia. Cieszę się, że mogłam Cię poznać:-)

  OdpowiedzUsuń

:)