SMASH*! candy

Kochane !!

Niniejszym informuję ze trwacie przy mnie wiernie od dłuższego czasu. W miedzy czasie dołączyłam Do ekipy Scrap utiku i Srap and Art, byłam gościem w kilku fajnych miejscach i niebawem jeszcze kilkoma rewelacjami się z wami podzielę.  jako ze wiernie przychodzicie, oglądacie i komentujecie w końcu się zdobywam na Candy.

Last times a lot of nice things happend to me ! So i would like to thank all of You for beenig here commenting etc...

 Nie wiem czy wiecie czy nie ale ja jestem MEGA SUPER NA TOTALU fanką SMSH*! wciągneło mnei z głową uszami i kopytkami !!! smashuje prawie codziennie kręce kombinuje i w ogóle dzieje sie. Moja przygode ze SMASH* możecie obserwować w grupie na FB gdzie sie udzielam wraz z innymi smash' oholiczkami :

I'm addicted to SMASH!! You can watch my works in Smash*' oholicy fb group. I would like to infect You with SMASH* So today I have this starter kit for one of YOU
Chciałabym i was a przynajmniej jedną z Was zarazić tą super pasją wiec dziś dla Was starter do wygrania ( dla jednej z Was)
W skład Nagrody wchodzi m in :
SMASH* book mini
Zestaw karteczek do smasha po jednej z każdego wzoru z 6 bloczków
Naklejki
tropche dodatków SMASH*
sznureczki i tasiemki
kwiatuszki
4 foremki silikonowe Marty S
mini tabloce na klipsach

The Price to win:
mini SMASH* book

set of jurnaling cards ( meeeny of them)
some smash stickers
some twines 
4 Martha Stewart Stewart silicone molds
and some other stuff


CO ZROBIC ŻEBY WYGRAĆ ?
To bardzo proste !

*po pierwsze umieścić to zdjęcie poniżej na swoim blogu/profilu na fb
*po drugie wejść na 3 profile na fejsie MÓJ , BUTIKOWY i SCRAPandART i zakliknąc "lubie to"
przy moim profilu upewnijscie sie że po najechaniu na "lubię to"  macie zachaczoną opcję OTRZYMUJ POWIADOMIENIA
* wrócic i dodać się do żabki :)


WHAT YOU HAVE TO DO TO WIN?
Its easy!!

* at first put this photo below on your blog/f page

* go to 3 fb profiles MINE , BUTIK and SCRAPandART and click  "like" make sure that when you hover "like it" on my profile option GET NOTICE is selectec
*come back and add yourself to linkz tool

W obawie przed malwersacjami i możliwymi utrudnieniami przebiegu Candy i Losowania  zatrudniłam Komisarza do Spraw Nadzoru . Komisarz prawie posiada  uprawienienia z Komisji Gier i zakładów. Paczka zostanie zapakowana w profesjonalnie wyleżaną kopertę bąbelkową. Komisarz osobiście ją wyleżał co widac na dokumentacji fotograficznej.

To make sure that everything will be ok, I hired this guy below. He is an Expert
Gambling and beating  Commissionair and he well watched everything:) All price Will come to you in buble bag wihich is profesionaly brood by Commisionair himself 

Olga Heldwein

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.