It's big news day Today

Dzisiaj dzień wielkich wiadomości. Otuż chwalę się bezwstydnie że jestem listopadowym gościem na blogu Prima ( tak właśnie PRIMA). Chciałam wam dzisiaj pokazać moje prace dla Primy. Domek dla wróżki , budzik kreatywny i LO ze zdjęciem mojej mamy.

Zwrócicie też uwagę że coraz więcej Polek ( w Prime na stałe jest Finn , Anna-Maria i Mumkaa jako goście ja i czekoczyna czyli w tym roku 5 dziewczyn !! )jest w fajnych zespołach projektowych to znaczy że mamy talent i jesteśmy zauważane . Oby tak dalej.

Oczywiście w tym miejscu chciałabym podziękowac Primie za danie mi szansy . To było wielkie wyzwanei i ogromna frajda pracować na ich produktach .

Jest to ważny post wiec przy okazji chciałam podziękować Ani Moriony za jej nieustające wsparcie dla mojej nadpobudliwej osoby za kciuki i wiarę w moje siły no i za to ze jest ze mną codziennie

Today i have for you big news. Today my works are shown on Prima's blog. YES PRIMA :D Im so proud!!!  Its been great p[lesure for me to work with amazing prima products ;) And today i want to share with you some of my works for them :) In erly christmas spirit i made ( all by mayself ) Fairy House. From similar papers i made clock remaning me that every timie is good to create and LO with my Mom. All materials you can check on Prima post :)

And here BIG thanks fopr Prima for a chance to work with amazing products :) 

Special Thx to Ania Moriony my BFF for everything she's been doing for me and all support i have recive from her ! 


 DomekBudzik

LOOlga Heldwein

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

18 komentarzy:

 1. O rety wszystko mnie zachwyciło! Jesteś zdolna niesłychanie...;) piękne rzeczy tworzysz, nic dziwnego że jesteś zauważana, doceniania :) Super że nasze dziewczyn są takie zdolne i pokazują to całemu światu :) Gratuluje i wracam podziwiać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne rzeczy!!! domek mnie absolutnie zauroczył, cudo!!!

  no i gratulacje oczywiście :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję!
  Wszystko, co tu pokazałaś, jest takie piękne, delikatne i romantyczne. Najbardziej spodobał mi się domek, coś wspaniałego, podziwiam!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Domek jest przecudowny! I LO też takie ach :)

  Gratulacje tak poza tym :)

  OdpowiedzUsuń
 5. przepiękne prace, zachwycający domek, budzik i LO oczywiście, jesteś baaardzo podobna do swojej Mamy :) gratuluję tego wyróżnienia, bo to niezwykłe wyróżnienie, ale w pełni na nie zasługujesz :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudne prace!
  A domek mnie zauroczył!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne prace, a domek jest uroczy!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdjęcie domku mignęło mi na FB, nie przypuszczałam, że Polka jest jego autorką. Wszystko przepiękne i ogromnie mi się podoba, gratuluję serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje! Wyróżnienie w pełni zasłużone, bez dwóch zdań jesteś wielka!
  Domek - co tu dużo mówić - uwielbiam go!
  LO z mamą - przepiękne! Ależ była piękną kobietą i jaka jesteś do niej podobna!!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję!
  Wiem, wiem, nie znamy się, ale w bezczelności swej dodam, że jestem z Was wszystkich dumna i serce rośnie, że polskie dziewczyny są w tak zaszczytnych dream team-ach! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. WOW gratulacje! :) wszystkie te rzeczy tak piękne, że aż prawie nierealne :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Looks really amazing!!! xx Tamara

  OdpowiedzUsuń
 13. I saw your reveal and Its fantastic!! WTG amazing projects!!

  OdpowiedzUsuń
 14. szczęka mi opadła....domek jest bajkowy-brawo!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 15. Jesteś wielka...to co tworzysz jest po prostu cudowne, urocze i zachwycające:)wow

  OdpowiedzUsuń

:)