tildowo

Dziś mam dla was dla mnie nowość - karteczki z kolorowankami. Zakochałam się w tildkach ze Scrap Butiku. I nie tylko w samych dziewczynkach ale też w papierach bo wykrojniki magnoliowe kocham od dawna. Z trudem mi przyszło skomponowanie czegoś z dziewczynkami bo jak sie okazało nie wystarczy tylko pomalować stempla ;). Dwie słodziakowe karteczki z aniołkiem sprawiły mi dużo frajdy na bank będą następne  i na pewno dokupię stempli bo się wciągnęłam na maksa :). Polecam cały Magnoliowy dział w sklepie a szczegóły materiałowe na blogu sklepowym :)


Today i have for you two sweet Tilda Cards. It was hard to me to make them , i yhought that cardmaking with coloured stamps is esier ;) But i loved those girls and for sure there will be more soon. Tilda are from Scrap Butik and on shop's blog you can check the details of my works:)
Olga Heldwein

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

9 komentarzy:

:)