pierwszy dzień

Dziś pierwszy dzień szkoły a dla nas  przedszkola więc przedszkolak oczywiscie cały zapłakany bo nie poszedł bo chory !! czekaliśmy już od maja na ten wrzesień a ty takie buty :(

Ale ale, na ScrapButikowym blogu  wspominamy jeszcze wakacje. Ja się długo miotałam czy Lo czy album i w końcu przypomniałam sobie o tej inspiracji a przypomniała mi o niej praca Enczy. I zrobiłam album na Losie ze wszystkimi zdjęciami z wakacji które najbardziej mi się podobają. reszte myślę wyciągne jak będzie zimno i szaro co by przygnac trochę słońca

Today firs day of school and kindergarden but not fors us. :( My little dude is sick :(

But to bring some sunshine i have for yoou big canvas. On scrap Butik blog we have today DT day. We bring holidays memories. And i wanted to make mini album or LO and i combine it and this is what i have . I was inspired by this work and this one. detale: 


Olga Heldwein

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

5 komentarzy:

 1. ШИКАРНАЯ РАМКА! Я В ВОСТОРГЕ!

  OdpowiedzUsuń
 2. zaje.... piękna praca!!!! takiego masz modela, że na każdym foto wychodzi rewelacyjnie :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna praca - taka pełna ciepła, mimo czarno/białych zdjęć.

  OdpowiedzUsuń
 4. podziwiam scraperki, które potrafią upchać tyle zdjęć i jeszcze dużo dodatków dadzą a całość nie jest ciężka i chaotyczna.
  Jesteś miszcz!

  OdpowiedzUsuń

:)