w skali szarości / grey scale

dziś chciałam pokazać mój pierwszy notes. Nie to ze pierwszy pierwszy w ogóle ale pierwszy MÓJ WŁASNY osobisty, personalny do użytku indywidualnego ( jak wiadomo szewc bez butów chodzi) Zrobiony jest na bazie cudownych papierów ILS kupionych w CraftHouse, tak samo jak dziewuszka gordżjuska widniejąca na okładce i większość metalowych przycyndałów zdobniczych :) Na CraftHousowym blogu szczegóły materiałowe .

Today, i would like to share with you my first note pad. Not first at all, but first I have done for myself. My own, my preciouss personal , just you know MINE :D I made it on ILS  papers  andgorjuss girl and most of metal findings from CraftHouse store.


KLIKNĄC żeby powiększyć


CLICK  to close upI zbliżenie :

And some close up :Jakoś tak mis ie spodobały te gordzjuski że od razu machnęłam dwa spokojniejsze bardziej pastelowe.

I so liked this Gorjuss Girls that i have made also two others notepads in pastel
No i obiecałam wam kurs ! Wiec będzie taki malutki. Do mojego notesu potrzebowałam jakiś zaznaczaczy ważności . Ale musiało być w miarę płaskie żeby się nie rozwaliło w torebce wiec wymysliłam takie cosie .

As I promised now time for little "know how". To my notepad I neded something to mark the most important notes. I wanted something flat and nice. And i done those clips:JAK ZROBIĆ SPINACZOWE ZNACZNIKI:
How to make clip marks:

potrzebujemy :

*spinacze ( biurowe zwyklaki)
*kółka bądz kształty dziurkaczowe ( po 2 na każdy spinacz)
* guziki
*igłe z nitką
*klej

You will need:
*ofice paperclips
*punched shapes ( i used circles)
*needle and thread
*glue 


Teraz sklejamy kółka ze sobą na spinaczu . Trzeba uważać żeby kółka pokrywały się dokładnie i żeby kawałek spinacza znalazł się między nimi. porządnie dociskamy nie żałujemy kleju i pozwalamy wyschnąć.

To ech paper clip we glue two shapes. So that they overlap each other . The part of paperclip has to be between our shapes. And we push it together. Let it dry.


Kiedy wychnie przyszywamy na wierzchu guzik. Ważne jest, żeby drucik do spinacza znalazł się pomiędzy dziurkami guzika inaczej  przy użytkowaniu spinacz może się wysunąć

When its dry, we take our button and place it on top, in such a way that, the paperclip wire was located between button wholes. And then we stich it together . I gotowe :) szybko się robi i fajnie wygląda :)

And its done , quick to make emblishments ;)


Ps. Zdaję sobie sprawę że nie jest to jeden z tych kursów które zmienią wasze życie. Ale postanowiłam się nim podzielić , bo uważam ze to niezły pomysł zwłaszcza początkującym może się przydać :). Myślę że już kiedyś ktoś wpadł na to ja wpadłam samoistnie. 

Jak natchnęłam Cię do wykonania czegoś podobnego nie bądź wiśnia i zalinkuj do mnie ;)

Olga Heldwein

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

7 komentarzy:

 1. z pastelowymi zupełnie mi nie po drodze, ale ten pierwszy jest genialny, te warstwy i to wszystko co tam na bindowaniu wisi, mhm

  OdpowiedzUsuń
 2. Super notesy :)
  Ten dla ciebie jest genialny .
  Dziękuję za tutka na spinacze .
  Pozdrawiam Mili

  OdpowiedzUsuń
 3. noo ten pierwy notes jest genialny! takie troszke mroczny ale i z klasa! piekny! te pastelowe tez sliczne ale jednak ten pierwszy powala na kolana:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy notes bardzo klimatyczny :)
  Fajny pomysł z tymi spinaczami :)

  OdpowiedzUsuń
 5. So very beautiful and inspirational! Thank you for sharing.

  OdpowiedzUsuń
 6. dzięki za kurs, wykorzystałam i myślę, że będę wykorzystywać częściej :)

  http://miniaturyzacja.blogspot.com/2012/04/z-byskiem.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzień dobry,
  mam pytanie, w związku z filmem o obsłudze Big Shota na Inspirello.pl.: czy można przepuścić przez niego, np. w folderze do embossingu, jakąś cienką (np. 0,2 mm) blaszkę - bez szkody dla BS i foldera? Z góry dziękuję, pozdrawiam, Prządka:)

  OdpowiedzUsuń

:)