reportaż

HA!

W sobotę było cudnie !!!. Co prawda zaczęło się od komplikacji czasowych ale w ostatecznym rachunku wyszło ok ;D. Zdjęć jako takich nie mam za dużo bo się skupiłam na mieleniu jęzorem i zakupach i zapomniałam focić wszystko !! Moja misja na zlot warszawski zabrać mały aparat i cykać sweet focie z ręki !!

It was realy fun saturday. I was on Skrapowisko in Łódz ;) I started late but in the end it was ok ;D I dont have meny photos, becouse i focus on talking and shopping ;) 


Z tych zdjęc które wyszły jako tako. Funiaa i Madzia . Funie spotkałam na żywo pierwszy raz w życiu , a w DT razem już z pól roku jesteśmy . mam super pozytywne wrażenia i nie mogę się doczekać następnego spotkania !! Z Madzią po powrocie rozbijałam sie po Warszawie :)

Niestety nie udało mi się ani jedno zdjęcie stoiska sklepowego , ani zdjęcie całego dt :( Ale jeszcze wszystko przed nami !!


Tutaj Czeko z Funią i Funia z Czeko ( czeko pokazuje pazur ;) )


Tutaj Morionka , Czeko i Malflu wyłowione w tłumie 

  

Ja z Gizmo ;) u której w ostatniej chwili zanabałym tekturowe niezbędności i jeszcze naciągnełam ją na fotki :D
 


Mła z Tusią :) którą przydybałam przy stole 7 dots przy którym udało się naszej crafthousowej ekipie zasiąść i poskrapować ;)

No a teraz przedstawiam wam szmaciaka ;) To moj Jurnal zrobiony na skrawkach materiałów do którego zbieram rózne inspirujące wpisy :).

And now i want to present you my Guest Jurnal. Made from meny diffrent scraps. I collect guest works in it just look how inspiring they are:

Okładka i mój wpis zrobiony na warsztatach Czeko
Cover and my page made on Czekoczyna workshops
A teraz moja kolekcja wpisów cudzych ;)
Guriana

 Funia
 Tusia
 2:16
 Agnieszka  Anna
 Czekoczyna

I na koniec moj wpis do mojego własnego jurnala od czeko. Udłubany przy stoliku 7 dots studio :)

Olga Heldwein

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

3 komentarze:

 1. Owieczko fajnie było Cię spotkać :-) i dzięki za zdjęcie w doborowym towarzystwie :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. dobrze, że chociaż pod koniec skrapowiska udało nam się zobaczyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo mi miło, że mogłam się wyprodukować w twoim żurnalu.
  za pozwoleniem chapnę zdjęcie.

  OdpowiedzUsuń

:)