Kolorowe warsztaty

Drogie Warszawianki (i nie tylko oczywiście). Crafthouse zaprasza na spotkanie pogaduchowo - skrapowe połączone z przedpremierową prezentacją najnowszej kolekcji papierów  "Fresh". Wstęp na spotkanie jest wolny. Będziecie mieli okazję spotkać i poznać warszawskie skraperki, obejrzeć i wypróbować nowe papiery a także zakupić je jeszcze zanim trafią do sklepów :) Będzie też możliwość odbioru wcześniej opłaconych zamówień ze sklepu Crafthouse. 
 
W ramach promocji organizujemy również dwa kolorowe warsztaty  w promocyjnych cenach: Kolorowy notes i Kolorowe LO. Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy. Szczegółowe opisy warsztatów poniżej. Dla osób, które zapiszą się na oba warsztaty promocyjna cena: 70 zł. czyli za pojedyńcze warsztaty tylko 35 zł !!!!Warsztaty beda prowadzone na materiałach z premierowej kolekcji Fresh !!!Dodatkowo, możecie pozbyć się niechcianych przydasi i podarować je dzieciom, o które dba Fundacja "Dzieci Wschodu". Więcej o Fundacji po kliknięciu tutaj. W Scrapstudio będzie stało pudełko, do którego możecie wkładać swoje zbędne przydasie, które będą wykorzystane na zajęciach świetlicowych z dziećmi.
Termin: 17 marzec SOBOTA Godz.: 10-18
Miejsce: Scrapstudio, Warszawa, ul. Felińskiego 15
Warsztaty "Kolorowy notes" Cena: 40 zł Czas trwania: ok. 2 godziny Start: godz. 11 Ilość miejsc: min. 5, max. 12 osób
Warsztaty poprawadzi Ania Komenda czyli Moriony 

. Wykonamy na nich notes w formacie A6 całkowicie od podstaw, wykorzystując papiery z kolekcji "Fresh". Samodzielnie okleimy tekturowe bazy okładek, ozdobimy je a na koniec całość zbindujemy. Dzięki tym warsztatom będziecie mogli samodzielnie tworzyć swoje własne, wymarzone i spersonalizowane notesy. Oczywiście, te wykonane na warsztatach będą Waszą własnością. Cena zawiera: - wszystkie niezbędne do wykonania notesu materiały: bazy, papier, dodatki i media - oraz dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi: bindownicy, nagrzewnicy, itd. Zapisy: Anna Komenda anna.komenda@gmail.com lub 604548891 

A tu przykładowe notesy Ani ( zachwycające są musicie przyznać że ma dziewczyna talent !!!)
 
  

 Moje warsztaty :


Warsztaty "Kolorowe LO" Cena: 40 zł Czas trwania: ok. 2 godziny Start: godz. 14 Ilość miejsc: min. 5, max. 12 osób 

Layout jest dla Ciebie wyzwaniem ? Przeraża cię powierzchnia 30x30 ? Już nie ! W trakcie ok. 2 godzinnych warsztatów pokażę jak szybko, łatwo i przyjemnie można wykonać barwne LO. Omówimy i przećwiczymy podstawy kompozycji, pomediujemy i uzyskamy efektowną kolorową pracę. Będziemy pracować na papierach i elementach CraftHouse z najnowszej kolekcji „Fresh” Uczestnicy są proszeni o zabranie ze sobą przynajmniej jednego zdjęcia ( 9x13, lub 10x15) w kolorystyce czarno białej lub sepia ( jeżeli nie umiesz przerobić zdjęcia na czarno białe po zapisaniu się na warsztaty prześlij do mnie e-mailem a ja przerobie ;) ) Cena zawiera: - wszystkie niezbędne do wykonania LO materiały: bazy, papier, dodatki i media - oraz dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi. Zapisy: Anna Komenda anna.komenda@gmail.com lub 604548891

Przykłady moich prac :
 

Olga Heldwein

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

:)